Jednodenní kempy

Jednodenní kempy pořádáme pravidelně téměř každý měsíc v areálu Sport Vítkov v Praze nebo v areálu TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech. Kempy jsou zaměřené na rozvoj techniky, fyzické kondice a herní praxe. Během kempu absolvuješ dva tréninky o délce hodinu a půl (každý s jiným trenérem) a hodinu a půl volné hry. 


Na Vítkově startují jednodenní kempy vždy v 9 hod. ráno společnou rozcvičkou. Poté následuje rozdělení účastníků do tří tréninkových skupin po max. osmi trénujících. Kemp je rozčleněn do tří tréninkových bloků s přestávkami na občerstvení. V každém tréninkovém bloku 2 skupiny trénují a jedna má k dispozici kurty k volné hře. Mezi druhým a třetím tréninkovým blokem následuje obědová pauza (1 h) a kemp končí úderem patnácté hodiny. 

Jednodenní kempy začínáme pomalu rozjíždět i v Plzni a doufáme, že o ně bude stále větší a větší zájem. V areálu TJ Lokomotivy Plzeň totiž máme ideální zázemí (5 kvalitních kurtů v létě, 3 kurty v nafukovací hale v zimní sezóně, bar s občerstvením, restaurace v docházkové vzdálenosti) pro pořádání těchto kempů.

Přihlašování

Přihlašování na jednodenní kempy probíhá přes aplikaci Týmuj. Tuto aplikaci si můžeš bezplatně    stáhnout i do svého mobilního telefonu a hravě se tak na kemp přihlásit odkudkoli. Po registraci mi stačí napsat a já tě přidám do skupiny JK Beach Team.