Víkendové kempy

Víkendové kempy na tebe čekají převážně v letní sezóně, a to od května do srpna. Od pátku do neděle (během čtyř tréninků) potrénuješ všechny herní činnosti a nově nabyté dovednosti můžeš dokonale zúročit na závěrečném turnaji. Kromě tréninkového drilu si navíc užiješ i spoustu zábavy a poznáš partu skvělých lidí.


Na víkendových kempech v Klatovech se můžeš těšit na 4 beachvolejbalové kurty, které budou celý víkend k dispozici pouze pro nás. Velkou výhodou je ubytování přímo v areálu, kde ti cesta z pokoje na kurt zabere něco mezi 60-90 vteřinami (záleží na jakém patře budeš ubytovaný). Mezi tréninky se můžeš vydat na nedaleké koupaliště nebo jít (ano, v Klatovech je vše v docházkové vzdálenosti) objevovat krásy tohoto královského města. Večery zde probíhají v poklidném duchu za zvuku kytar.

Když se řekne Pelhřimov, každému se hned vybaví město rekordů. V tomto krásném východočeském městě se ale nachází i jeden z nejznámějších a nejmodernějších areálů u nás - Beachwell. Najdeme zde 5 kurtů na beachvolejbal (z toho 3 zastřešené), posilovnu, minigolf nebo přírodní biotop. K tomu všemu ještě připočti kvalitní ubytování přímo v areálu a bohatou nabídku wellness služeb. Areál jsme již otestovali v zimě a už se nemůžeme dočkat, až se do Pejru podíváme v létě!

Zcela nový sportovní areál v Plzni na Prokopávce nabízí vše, co je potřeba pro uspořádání dokonalého víkendového kempu. Ubytování v hotelu, 4 zbrusu nové kurty na beachvolejbal i skvělá restaurace na jednom místě a mimo to spoustu dalšího sportovního vyžití i mimo tréninky. Když k tomu připočteme fakt, že zde čepují nejlepší pivo v republice, stává se z Prokopávky velmi atraktivní letní destinace.